Başkanın Mesajı

Kemal YAMANKARADENİZ DESTEK GLOBAL olarak büyük hedeflerle yola çıktık ve koşuyoruz. Çünkü şirketlerimizin ihtiyaç duydukları finansal ve iş yönetimi danışmanlığında “tek noktadan tam çözümler” üretme ve “müşterilerimize kazandırarak kazanma” gibi önemli iki misyonu üstlendik.

DESTEK GLOBAL, alternatif finansman metotları ve yönetim stratejileri uygulayarak orta ve büyük ölçekli şirketleri finansal ve stratejik açıdan destekleyen, uygun koşullarda iştirakler kuran tecrübeli ve profesyonel bir şirketiz.

Bilgi ve birikimimizi, zengin ulusal ve uluslar arası portföyümüzü oluştururken, Türkiye’nin 30 yıllık tecrübesiyle alanında lider kuruluş olan grup şirketimiz Destek Patent’ le birlikte yol aldık. İstanbul’dan yola çıktık, Kafkasya, Orta Doğu ve Kuzey Afrika ülkelerine ilerliyoruz.

Son ekonomik krizden hepimiz dersler çıkardık. Bugün yeni ekonomi akıllı iş ve finansal yönetimleri gerektiriyor. Bunları yaparken inovatif yaklaşımlar, değer üretimine dayalı yeni markalaşma stratejileri, teknolojiyi her alanda yerinde ve zamanında kullanma olmazsa olmazlardan.

Günümüz küresel ekonomisini diğer dönemlerden ayıran en önemli etken ekonomik engellerin kalkmış olması değil, teknolojik engellerin aşılmış olmasıdır. İş süreçlerinin değişmesine olanak tanıyan teknolojik ilerlemelerin yarattığı gelişmeler, ekonomik hayatta yeni tanımlamalar ortaya çıkararak yeniden yapılanma gereksinimi doğurmaktadır.

İşte bu yüzden, DESTEK GLOBAL her biri uzmanlık alanlarında yetkin ve gerekli bilgi, birikim ve deneyime sahip profesyonel danışmanlardan oluşan geniş bir ekiple çalışmaktadır. Müşterilerimizin ve iştiraklerimizin ihtiyaçlarını doğru analiz ederek, stratejik yönetim danışmanlığından kurumsal gelişime, şirket birleşme ve devralmalarından finansal çözümlere, eğitimden inovasyon yönetimine, teşvik ve belgelendirmeden marka yönetimine kadar sunduğumuz zengin uzmanlık alanlarıyla, firmalarımızın rekabet güçlerini geliştirmesine ve global stratejiler üretmesine katkıda bulunacağımıza inancımız tamdır.

Saygılarımla,
KEMAL YAMANKARADENİZ
Yönetim Kurulu Başkanı